MENIU

Prezidento rinkimų kampanijos metu įvairių Arvydo Juozaičio ir judėjimo „Lietuva yra čia“ rėmėjų iniciatyva sukurta gausybė paskyrų (grupių ir puslapių) socialiniuose tinkluose. Dabar ši gausybė tapo nekontroliuojama, nevaldoma ir dažnai pasitaiko atvejų, kai “laiko juostoje” skelbiama informacija, neatitinka Arvydo Juozaičio bei visuomeninio judėjimo „Lietuva yra čia“ pozicijų. Gali būti, kad tuo pasinaudoja mums nedraugiškos jėgos.
Prašau visų paskyrų, naudojančių Arvydo Juozaičio ir/ar judėjimo „Lietuva yra čia“ pavadinimus, puslapių ar svetainių administratorius nuo 2019-07-16 per 7 dienas susisiekti su manimi arijus.bernotas@lyc.lt dėl tolesnio bendradarbiavimo, arba paskyros uždarymo (pervadinimo).
Nesusisiekus, esu Arvydo Juozaičio įgaliotas kreiptis į atitinkamų socialinių tinklų administraciją dėl tokių paskyrų blokavimo, viešai įvardijant jas, kaip neoficialias ir neturinčias nieko bendro su judėjimu „Lietuva yra čia“.
Artimiausiu metu paskelbsime Asociacijos judėjimo LIETUVA YRA ČIA Valdybos patvirtintas socialinių tinklų ir Arvydo Juozaičio paskyras ir oficialias svetaines.

Arvydo Juozaičio
ir judėjimo Lietuva yra čia“ Valdybos įgaliotas atstovas
Arijus BERNOTAS
arijus.bernotas@lyc.lt
mob.tel. +37067961488

Šiuo metu oficiali asmeninė Arydo Juozaičio paskyra feisbuke:

https://www.facebook.com/arvydas.juozaitis.56

Oficialus puslapis feisbuke:

https://www.facebook.com/Arvydas.Juozaitis.Lietuva/