MENIU

Pranešimas žiniasklaidai

Balandžio 12 d., penktadienį, 9.30 val. Seimo spaudos konferencijų salėje (II rūmai, 2 aukštas) įvyks Nepriklausomybės Akto signataro dr. Audriaus Rudžio spaudos konferencija „Referendumo dėl dvigubos pilietybės politinės kampanijos pradžia“. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus sambūrio „Lietuva yra čia“ vadovas, kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus dr. Arvydas Juozaitis.

Spaudos konferencijoje bus pranešta apie referendumo dėl dvigubos pilietybės oponentų  –Konstitucijos gynimo grupės „Lietuva yra čia“ įregistravimą Vyriausioje rinkimų komisijoje (VRK). Bus pristatyta alternatyva referendumui dėl dvigubos pilietybės (Konstitucijos 12-ojo straipsnio keitimui). Taip pat bus pranešta apie kreipimąsi į teismą dėl VRK kovo 15-osios dienos sprendimo skirti administracinę nuobaudą A. Juozaičiui už palaikymo parašų rinkimą savivaldybių rinkimų agitacinės kampanijos draudimo metu.

Po spaudos konferencijos 11 val. A. Juozaičiui, kaip ir kitiems kandidatams į Lietuvos Respublikos Prezidentus, VRK bus įteiktas kandidato pažymėjimas.

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima užduoti internetu ČIA (nuoroda veiks tik vykstant spaudos konferencijai).

Tiesioginė transliacija:

Daugiau žinių:

Dr.Audrius Rudys  tel.: +370 650 70601
Jonas Vaiškūnas tel.: +370 682 14559

Kontaktinis asmuo: Gražina Gajauskaitė, tel. +370 (5) 2396633