MENIU
LIETUVOS PILIETI!
Ateik BALANDŽIO 8 dieną, 18.30 prie M. Mažvydo bibliotekos Vilniuje.
 
ČIA bus pasakyta: SEGREGUOTI KANDIDATŲ DEBATAI — LIETUVOS MULKINIMAS.
 
LYGYBĖ galioja VISIEMS!
 
Balandžio 8 d., pirmadienį Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks kandidatų į prezidentus „debatai“, suskirsčius kandidatus į dvi grupes. 19 val. „debatuos“ parinktoji 3-julė. Ir tai — oficialūs rinkimų debatai? VIENI BUS LYGŪS, KITI — LYGESNI.
 
https://bit.ly/2KhO7Ww
 
Pilieti, ar leisiesi mulkinamas?
 
„Debatus“ rengia agentūra BNS, Rytų Europos studijų centras, Konrado Adenauerio fondas ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Rengėjai skelbia, kad kandidatus atrinko įvertinę sociologinių apklausų rezultatus.
 
Bet kas yra „sociologinės apklausos“? Jas formuoja didžiosios žiniasklaidos ideologija, reportažai ir laidų gausa; toji žiniasklaida seniai pasirinkusi tris. Tuo tarpu Lietuvos Konstitucijoje ir Lietuvos Prezidento rinkimų įstatyme yra įtvirtintas vienintelis kriterijus – pretendentų parėmimas ne mažiau kaip 20 tūkstančių rinkėjų parašais.
 
Antra, vienas iš šių „debatų“ rengėjų – Konrado Adenauerio fondas yra nuolatinis TS-LKD renginių rėmėjas. Jis taip pat remia įvairias globalistinės politikos iniciatyvas, kurias galimai atstovauja minėti trys parinkti kandidatai. Pažymėtina ir tai, kad Rytų Europos studijų centras seniai susijęs su TS-LKD, kurios politiniam kursui atstovauja Ingrida Šimonytė, o iki neseno laiko — ir Gitanas Nausėda. Trečiasis kandidatas – premjeras Saulius Skvernelis parinktas kaip Vyriausybės vadovas.
 
Gal todėl būtent šias tris galvas ir pasirinko Tautos kerdžiais „debatų“ rengėjai.
 
Suskirstę debatų dalyvius į „tris išrinktuosius“ ir „visus kitus“, organizatoriai pažeidžia Lietuvos Respublikos politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymą.
 
Yra toks VRK nutarimas: „Viešosios informacijos rengėjai ir (ar) skleidėjai negali sudaryti išskirtinių sąlygų kuriai nors politinei partijai, kandidatui, politinės kampanijos dalyviui..”
 
Tad tokie „debatai“ turi būti pažymėti kaip politinė reklama ir apmokėti iš minėtų kandidatų politinės kampanijos sąskaitų.
 
Manipuliacijos rengėjai žino, kad dėl laiko stokos teisiniu keliu išspręsti skundų dėl įstatymo pažeidimų nebus galimybės.
 
Jie elgiasi įžūliai ir tiki sena patirtimi: visuomenė bejėgiškai susitaikys,nebyliai pritars.
 
Ar norime, kad taip ir būtų?
LIETUVOS PILIETI, ateik balandžio 8 dieną, 18.30 prie Mažvydo bibliotekos Vilniuje, kur visi aiškiai pasakysime:
 
ĮSTATYMAI lygiai galioja VISIEMS!
TAPTI LIETUVOS PREZIDENTU NETEISĖTAI — TYČIOJIMASIS IŠ MŪSŲ VALSTYBĖS.
 
AKCIJĄ RENGIA sambūris „Lietuva Yra Čia“.