MENIU

Kovo 28 d., ketvirtadienį, 10.30 val. pretendentas į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose, sambūrio „Lietuva yra čia“ lyderis Arvydas Juozaitis ir jo rinkimų štabo atstovai Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteiks parašų rinkimo lapus.

„Dėkoju visiems prisidėjusiems prie parašų rinkimo ir mane remiantiems. Apvažiavęs jau 310 Lietuvos vietų matau, kad Lietuva bunda. Žmonės dar nepraradę vilties. Ketina ateiti balsuoti, nes tiki, kad ir nuo jų priklauso kokia bus Lietuva“ – sakė A. Juozaitis, dėkodamas visiems jį palaikantiems ir remiantiems piliečiams.

Filosofas, ekonomistas A. Juozaitis savo rinkiminėje programoje išskyręs 4 pagrindinius bokštus – Kalba, Šeima, Švietimas, Teisingumas – pabrėžė, dėl ko jis ryžosi siekti Lietuvos Prezidento posto:

„Dalyvauju rinkimuose dėl to, kad tikiu sveiku protu ir, jog dar yra kritinė masė, kuri tiki nacionaline valstybe ir tuo, kad Lietuva neturi ištirpti, kaip to norėtų Europos federalistinio projekto šalininkai. Todėl ir žengiau šitą žingsnį, nes mačiau, jog dauguma kandidatų faktiškai yra pasirengę aptarnauti globalistinį Lietuvos modelį. Tokiu atveju, galima sakyti, kad tauta nereikalinga, nes yra globalistiniai modeliai ir Europos planai, o Lietuva susitaikys. Šiandien dar galiu pridurti, kad 3 plačiai reklamuojami rinkimų sąrašo veidai nėra net tarpusavyje varžovai. Yra tik 2 lyderiai, 2 varžovai: Lietuvos išvalstybinimo ir ištautinimo šalininkai ir aš – teigiantis, kad Lietuva yra čia ir turi būti Tautinė Valstybė.“

Tam, kad dalyvautų prezidento rinkimuose, kandidatai privalo surinkti 20 tūkst. rinkėjų parašų.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną. Jeigu prireiks, antras prezidento rinkimų ratas vyks gegužės 26 dieną.